Hakkımızda

Şirketimiz, 1998 yılından itibaren Maslak Uso Center’ da hizmet vermekte olup Eylül 2010'dan itibaren yeni isim ve yapılanması ile sektördeki var olan yerini daha da güçlendirerek yeni büyüme politikaları ile faaliyetlerine devam etmektedir. Her biri kendi alanında kurumsal firmalara yıllardır aynı kalite ve hizmet standardından taviz vermeden çalışmalarına ilk gün olduğu gibi şevk ve enerjisi ile devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası firmalara hizmet vermiş bir şirket olarak tecrübemizi yeni proje ve etkinliklere katmaya ilk günün heyecanı ile devam ediyoruz. Beklenilen hizmeti kaliteden taviz vermeden en iyi şekilde sunmak bizim ilk amacımızdır. Şirket olarak çalıştığımız işverenlerimizi ve çalışan personelimizi memnun etmek için azami gayret göstermekteyiz. Hizmet verdiğimiz şirketlerin dikkatini çekmeyen küçük aksaklıkları bile görerek bir daha tekrarlanmaması için gerekli tedbirleri alıyoruz.

Biliyoruz ki, Hizmet Sektöründe en küçük bir hata, mükemmel bir hizmete gölge düşürür. Bunun bilincinde edindiğimiz deneyimle Hizmet Sektörü hakkında bir çok teknik geliştirdik. Aslında her Proje farklı özellikler taşısa da geliştirip uyguladığımız fikir ve yaklaşımlar, standartlar ve prosedürler doğru olarak uygulandığında, hijyen bir ortam sağlamada etkili olmuştur. Tekniklerimizi uygularken Projenin türü, Projenin yeri, yerleşim kapasitesi, yerleşim düzeni ve kullanılabilecek ekipman gibi bir çok faktör dikkate alınır.

AHK SERVICE uygulamada olduğu kadar planlamada da uzmanlaşmıştır. Böylece müşterilerimiz önceden farkında bile olmadıkları problemlere çözümler bulurlar. 


AHK Service, Takım ruhu ile çalışan zeki, saygılı ve profesyonel bir ekip ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı ilke edinmiştir.

 

 

 

 

Faaliyet Alanlarımız

  • Temizlik Hizmeti
  • Bina Yönetimi
  • Servis ve Teknik Eleman Desteği
  • Teknik Servis
  • Araç Yıkama
  • Gıda Satışı
  • Yangın Tüp Dolum İşlemleri
  • Gezer Böcek ve Haşere İlaçlama Hizmeti

Merkez Ofis :

Büyükdere Caddesi No: 245 Uso Center 34398 Maslak / İSTANBUL

Tel : 0.212.330 00 56 – 330 00 95              Faks : 0.212.330 00 76

info@ahkservice.com

Site içerisinde kullanılan görseller AHK SERVICE'e aittir izinsiz kullanımı ve/veya kopyalanması halinde kanuni işlem başlatılacaktır.
® Registered by AHK SERVICE

erya link

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.